YAVUZYİĞİT AK Parti Üsküdar Gençlik Kolları Yönetimine Seçildi
45 kadına 'deport' kararı
Geçmiş Olsun Canatan Neşat Aygüneş..
Karasu'da Huzur Operasyonu
Bu haber 18 Temmuz 2013, Perşembe 16:15 tarihinde eklendi. 1738 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Murat Kuruoğlu İsitifa Etti

Murat Kuruoğlu İsitifa Etti Kuzuluk Ersoy Spor kulubü Başkanı Murat Kuruoğlu yönetim olarak olagan kongre kararı alarak görevinden  istifa etti.Kuruoğlu'nun yaptığı açıklama ise şöyle:

 

2009'da yönetici olarak girdigim Kuzulukersoyspor kulübüne ve sonrasında 2.5 sezon başkanlık yaptıgım kulübümden işlerimin yogunluğu ve İstanbul'da yaşadıgımdan fazla ilgilenememden dolayı istifa edip yönetim olarak olagan kongre kararı alıyorum.Kimseye kırgın degilim kimseylede şahsi sorunum yoktur. Olmuşsa bile kulübün menfaatlerini düşünerek haraket etmişimdir. Kuzulukersoyspor tarihinde üst üste 4 defa 1.amatörde kalarak tarih yazmıştır.Kulubümün başında oldugum sürece takıma malzemede hep kaliteyi giymiştir.Kuzulukersoyspor kulübü Sakaryada herkes tarafından tanınmış ve taktir edilmiştir. aldıgım emaneti layıkıyla taşıdıgıma inanıyorum ,başkanlık yaptıgım sürece takıma fazlasıyla transfer yaptık ve futbolcu verdik.her zaman elimizi taşın altına koyduk düştü denilen takımı kaçmayarak son ana kadar savaşıp ligde bıraktık ve mucizeleri gerçekleştirdik.Başkanlık yaptıgım sürece beraber çalıştıgım yöneticiler ve futbolcularımla güzel günler geçirdik bazen atışmalar olduysada maç ve takımın stresinden kaynaklanmaktaydı.

Kuzulukersoysporun şuanda 45 lisans futbolcusu var ayrıca genç takımıda kurduk.malzemesi bol ve borçsuz takım bırakıyorum başım dik bırakıyorum. İnşallah bir gün karasuya dönersem ilk yapacagım takıma tekrar Başkan olarak hizmet etmek.Yeni gelecek yönetimede dışardad olsam destek olacagım belki yönetici olarakta alırsalar onada evet derim.önemli olan kuzuluk mahallesi kuzulukersoyspor takımı ve gençligi biz bu takıma sahip çıkmazsak bu kulüp kaybolur gider.Bu kulübün 30 yıllık tarihi ve hatıraları var.30 yıllık tarihinde futbol oynamış başkanlık ve yöneticilik yapmış rahmetli olmuş abilerime allahtan rahmet diliyorum mekanları cennet olsun.Olagan kongre kararı alacak yönetime ister dışında ister içinde olayım her zaman Kuzulukersoysporun yanındayım.

 

Kuzulukersoyspor Kulübü Başkanı Murat Kuruoğlu

 

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
SAKARYA
.
Sitemizin Yeni Tasarımını Nasıl Buldunuz
Çok güzel
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
EN SON YORUMLANANLAR

KarasuWEB Tasarım Hizmetleri