Sakarya nehri kıyısında iskeleler için
Karasu plajında yıkım
Askerlik Şube Başkanına Şok Gözaltı !
Müftüler için Karar verildi
Bu haber 25 Ağustos 2013, Pazar 13:21 tarihinde eklendi. 1133 kez okundu.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP'li Levent Bülbül, AK Parti'ye anketle vurdu

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya il Başkanı Av.M.Levent Bülbül, Kamuoyunda Ak Parti'nin çeşitli şirketlerle yaptıkları anketleri eleştirerek; " Bu gün Sakarya'daki AKP belediyelerinden memnuniyet oranı ciddi ölçüde düşmüştür.'dedi..
MHP'li Levent Bülbül, AK Parti'ye anketle vurdu Parti binasında haftalık basın toplantısı düzenleyen MHP İl Başkanı Levent Bülbül, Geyve ve Pamukova ilçe başkanlarını kamuoyun tanıttı.

MHP Pamukova ilçe Başkanlığına Orhan Sezer ve Geyve İlçe Başkanlığınada Cemalettin Dinçer getirildi. Bülbül, yaptığı açıklamada Konya'ya yapılacak olan "Milli Değerleri Koru ve Yaşat" adlı mitingi ile seçim çalışmalarına start aldıklarını ifade etti. Bülbül, Konya mitingine Sakarya teşkilatı olarak yoğun bir katılım gerçekleştireceklerini belirterek, miting sonrasında Sakarya'da Belediye Başkan adaylarını halkla iç içe olacağını söyledi.

Kamuoyunda Ak Parti'nin çeşitli şirketlerle yaptıkları anketleri eleştiren Bülbül şunları kaydetti;

" Bu gün Sakarya'daki AKP belediyelerinden memnuniyet oranı ciddi ölçüde düşmüştür. Şimdi bunları yokmuş gibi gösterip, halkı kandırmaca çalışmalar yapıyorlar. Ancak sahaya indiğimiz zaman vatandaş bu şekilde düşünmemektedir. Bunu net bir şekilde görüyoruz. Vatandaş 20 senedir var olan bu yerel yönetim mantığından bıkmış durumdadır. Milliyetçi Hareket Partisi bugün Sakarya'daki bütün belediyelerin en kuvvetli adayıdır. Herkesi MHP'nin çatısı altında olmasını istiyorum. Bu nedenle Konya'daki miting sonrasında MHP il ve ilçe teşkilatı sahalarda olacağız. Adaylarımızla birlikte inşallah en doğru zamanda adaylarımızın açıklamanın planlarını yapıyoruz. Adayı illa erken açıklamamız demek her zaman bir muhalefet değildir. Ama geç kalmakta bazen sadece zamanla sebebiyle bir takım kayıplara sebep olabilir" dedi.

Yazdır Paylaş
ETİKETLER :
Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
SAKARYA
.
Sitemizin Yeni Tasarımını Nasıl Buldunuz
Çok güzel
Güzel
İdare eder
Kötü
Çok kötü
EN SON YORUMLANANLAR

KarasuWEB Tasarım Hizmetleri